Aplikacione

Universiteti Strathclyde në Skoci lançoi ditën e sotme një sërë programesh master në Fintech dhe është kursi i.. Më shumë
Shefi ekzekutiv i Medium, Ev Williams, tha se modeli i biznesit përmes reklamimit nuk po funksionon dhe se sta.. Më shumë

Investime

Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare ka hapur ditën e djeshme në qytetin verior të Shkodrës Zyrën e Sektorit Rajonal të Monitorimit dhe Inspektimit. Sipas AKEP kjo për.. Më shumë
Universiteti i Strathclyde në Skoci ndër të parët në Europë me program Fintech
Universiteti Strathclyde në Skoci lançoi ditën e sotme një sërë progra.. Më shumë
Të ardhurat e gjeneruara nga teknologjia rënie me 2% në 2017
Axhenda e teknologjisë në 2017-tën duket më e pafuqishme se një vit më.. Më shumë
Honda në bisedime me Google për projektin e makinave të automatizuara, Waymo
Honda dhe kompania mëmë e Google, Alphabet, janë në bisedime formale p.. Më shumë
Standartet e emëtimeve, Volkswagen gati të riparojë makinat me motorë 3 litër nafte
Një vit pas shpërthimit të skandalit me motorët nafte të prodhuar nga.. Më shumë